1.SEVİYE: ADNAN BİHTERİ UYANDIRMADAN ÖPER

Yazının içeriği başlıktan anlaşılıyordur herhalde.Bihter,Behlül ve Adnan üçlüsü 2 sene boyunca haftada birkaç defa tv de karşılaştığımız karekterler oldu.Hatta pazarda pazarcının mal satmasına ilham kaynağı oldu.Bu hafta Cuma pazarına gittiğimde pazarcı "Bihter'i yaşatacağım " diyordu :). Ve hala haber programlarında bu dizinin sosyal analizi yapılıyor neden yapılıyor onu da anlamış değilim ;).

Lafı uzatmayalım burada seviyeden bahsettim bu seviye Aşk ı Memnu oyununun seviyelerinden biri.Bu oyun internette tıklanma rekorları kıran bir oyun bu aralar.

 .

Oyunskor isimli sitede yer alan 'Aşk-ı Memnu' oyunu 3 seviyeden oluşuyor. Oyunun 1. seviyesinde Adnan Bey, Bihter'i uyandırmadan öpmek zorunda. Eğer Bihter uyanırsa Adnan Bey'i tırmalayarak kan içinde bırakıyor. (Bihteri tam cadı yapmışlar Bihteri vampir yapsalardı daha iyi olurdu herhalde :))Bihter uyandırılmadan öpülürse 2'nci seviyeye geçiliyor. Oynunun ikinci seviyesinde Behlül ve Bihter araba ile giderken öpüşmek zorunda. Ancak karşıdan gelen arabalara çarpmamak gerekiyor. Eğer öpüşmenin dozu kaçırırlarsa trafik kazası yaparak ikisi de ölüyor. Oyunun 3. seviyesinde ise Bihter, Behlül ve Adnan yanyana. Behlül görmeden Adnan ile Bihter'i öpüştürmek gerekiyor. Eğer Behlül onları öpüşürken görürse Adnan Bey ile kavgaya tutuşuyorlar ve her ikisi de kanrevan içinde kalıyor.

Ben oynamadım oynayacağım son oyun olur herhalde.Bu oyunu Sims gibi yapabilirlerdi.Bir evin içinde köşeden Bihter 'in annesi,Adnan ın düşmanı olan adam felan.Ama bu da idare ediyor rekor kırdığına göre. :P

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !